Program FIGHT – Piotr Jeleniewski w ZST-I
Opublikowane przez Andrzej Cupryjak-Socha w dniu 2021 06 02

W ostatni weekend maja odbyły się na sali gimnastycznej ZST-I z inicjatywy Andrzeja Cupryjak-Socha  21-godzinne warsztaty z trenerem mieszanych sztuk walki (MMA) – Piotrem Jeleniewskim. Treningi odbyły się dla różnych grup wiekowych tzn. juniorów i seniorów. Zgrupowanie zorganizowano w ramach długofalowego projektu pod nazwą  ,,Program Fight – Piotr Jeleniewski’’.

Zamysłem projektu jest przygotowanie zawodników do walk w różnych formułach na poziomie amatorskim i zawodowym.  To proces czasochłonny, w którym przygotowanie adeptów  będzie odbywało się w oparciu o profesjonalne innowacyjne programy treningowe stosowane na co dzień przez Piotra Jeleniewskiego.

Mamy nadzieję, że innowacyjne połączenie technik Kung-Fu i MMA zaprocentuje w przyszłości spektakularnymi efektami.

To przedsięwzięcie było możliwe dzięki wydatnej pomocy wspaniałych rodziców i dorosłych uczestników zajęć. Chciałbym bardzo podziękować  Dyrekcji Zespołu Techniczno-Informatycznych za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia jak i wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego w naszej szkole – Bez waszej wydatnej pomocy – „Nic by się nie udało”

,,Sztuka nigdy się nie kończy, nauka nigdy się nie kończy, innowacje nigdy się nie kończą”

Projekt został częściowo dofinansowany ze środków dotacji z Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój.