Sukcesy matematyczne naszych uczniów
Opublikowane przez Administrator w dniu 2022 04 27

W dniu 25 kwietnia na Politechnice Świętokrzyskiej zostały rozdane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych maturzystów roku szkolnego 2021/2022. Uczniowie ze wszystkich szkół województwa świętokrzyskiego 4 kwietnia przystąpili do Matematycznego Maratonu Maturalnego na poziomie rozszerzonym. W konkurencji wzięli udział również uczniowie z naszej szkoły. Najlepszym wśród nich okazał się Michał Kopała z klasy 4 f, który zdobył wyróżnienie wśród wszystkich tegorocznych maturzystów uczących się w technikach.

Do osiągnięcia sukcesów na szczeblu wojewódzkim przygotowujemy się już od pierwszej klasy biorąc udział min. w Szkolnym Konkursie na Mistrza Rachunków.

W tym roku I miejsce zdobyła uczennica klasy Im Agata Godula uzyskując tytuł Szkolnego Mistrza Rachunków. II i III miejsce zdobyli odpowiednio Jakub Włusek z klasy 2m oraz Michał Kopała z klasy 4f, wyróżniony został Szymon Owsiński z klasy 4e.

Mamy nadzieję, że przyznanie tytułu Szkolnego Mistrza Rachunków uczennicy I klasy będzie motywujące dla uczniów wyższych klas i zachęci do doskonalenia swoich umiejętności.

Zwycięzcom gratulujemy

Maturzystom życzymy sukcesów na egzaminach

Pozostałych uczniów zachęcamy do zgłębiania tajników matematyki.

Zespół matematyczny