Wspaniały początek roku szkolnego. Wyjazd integracyjny z grillem i słoneczną pogodą!
Opublikowane przez Janusz Jurczyk w dniu 2023 09 13

Uczniowie  klas czwartych technikum informatycznego nowy rok szkolny rozpoczęli  z jeszcze większym entuzjazmem niż zwykle, dzięki wyjątkowemu wyjazdowi integracyjnemu. To był dzień, który na zawsze pozostanie w ich pamięci jako doskonały początek nowego etapu nauki.

Niezwykle urokliwe miejsce otoczone naturą, z całą pewnością sprzyjało budowaniu więzi i zabawie.  A wspólne grillowanie rozgrzewało nie tylko ciała, ale i serca.

Trudno wyobrazić sobie lepszy dzień na wyjazd. Słońce świeciło jasno na niebie, niebo było bezchmurne, a temperatura idealna. To stworzyło doskonałe warunki do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i cieszenia się promieniami słonecznymi.

Ten wyjazd to nie tylko okazja do jedzenia i zabawy, ale także do integrowania się i nawiązywania nowych przyjaźni. Wspólne gry zespołowe i długie rozmowy pozwoliły  lepiej poznać naszych kolegów i koleżanki. Wszyscy poczuli się  jak jedna wielka rodzina.

Ten wspaniały dzień na świeżym powietrzu i przy grillu dał wszystkim energię i motywację na nadchodzący rok szkolny. Jest to obiecujący początek, który pokazuje, że nauka może być przyjemna i pełna pozytywnych doświadczeń.

Niech nowy rok szkolny będzie równie udany i pełen sukcesów!