Dziś jest: poniedziałek 17 lutego 2020 r. Jest to 48 dzień roku. Wschód: 06:45 Zachód: 16:54, Dzień liczy: 10 godz. i 9 min.

Wchodzisz z IP:
3.234.245.125
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Wycieczka do Fabryki MAN Trucks Sp. z o.o
  2019-04-25 19:13
  W dniu 24 kwietnia 2019r. odbyła się kolejna wycieczka uczniów naszej szkoły do Fabryki MAN Trucks Sp. z o.o Tym razem uczniowie klasy 3B i 4B po zbiórce o 7:30 o godzinie 8:00 wyjechali na wycieczkę do Niepołomic pod opieką profesorów Jarosława Pasternaka i Grzegorza Wacha. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z procesem technologicznym montażu samochodów ciężarowych Firmy MAN. Po przyjechaniu do zakładu około godziny 10:30 uczniowie udali się na zwiedzanie fabryki. Samo zwiedzanie poprzedzone było prelekcją na temat fabryki poprowadzonej przez Panią Annę Drabik, jej zakresu produkcji i świadczonych usług w formie pokazu prezentacji multimedialnej.
  Uczniowie w trakcie zwiedzania zakładu mogli prześledzić proces technologiczny montażu ciężarówek MAN począwszy od montażu ramy aż do pierwszego uruchomienia pojazdu i końcową diagnostykę po przejściu przez 42 stanowiska montażowe. Na każdym ze stanowisk montażowych odbywał się proces montowania poszczególnych podzespołów, aż pojazd był gotowy do samodzielnego poruszania. Po zjechaniu z taśmy montażowej pojazd trafiał na stanowisko diagnostyczne, gdzie po końcowej kontroli pojazd zjeżdżał na plac postojowy i oczekuje na dostawę do odbiorcy. W fabryce montowane są samochody ciężarowe na indywidualne zamówienie i pod konkretnego odbiorcę. Dlatego też każdy samochód ciężarowy w postaci ciągnika siodłowego lub jako np. pojazd czteroosiowy z wywrotką ma określoną wagę zestawu z naczepą oraz określoną moc silnika. Ponieważ fabryka wchodzi w skład korporacji VW do której należy koncern SCANIA, dlatego też w samochodach MAN w ramach kooperacji montowane są silniki SCANII
  Nasi uczniowie wielokrotnie zadawali pytania dotyczące poszczególnych etapów produkcji, możliwości zatrudnienia oraz kwestii płacowych w zakładzie. Zwiedzanie zakładu trwało około 3-ch godzin. Następnie około godziny 13-ej udaliśmy się w drogę powrotną do Buska. W Busku-Zdroju byliśmy o 16:00 aby oficjalnie zakończyć wycieczkę.

  J. Pasternak  Opublikował: J. Jurczyk


  ...powrót
  Do góry ...