Dziś jest: poniedziałek 3 sierpnia 2020 r. Jest to 216 dzień roku. Wschód: 04:59 Zachód: 20:24, Dzień liczy: 15 godz. i 25 min.

Wchodzisz z IP:
52.54.53.222
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Studniówka 2020
  2020-02-09 15:15
  Dnia 8 lutego 2020 r. w Pałacu w Konarach, odbyła się Studniówka dla tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Wszyscy przybyli na godzinę 19.00 wraz z zaproszonymi osobami towarzyszącymi. Dyrektor szkoły – Pan Sylwester Pałka powitał zebranych gości, grono pedagogiczne, rodziców, młodzieża także przedstawicieli lokalnej prasy. Wśród zaproszonych gości był Pan Jerzy Kolarz–Starosta Buski, Pan Waldemar Sikora – Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój wraz z małżonką, oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Ewa Satora.
  Przybyli goście obdarowali maturzystów słodyczami oraz symbolicznymi „słonikami i podkowami szczęścia”. Po okolicznościowych przemówieniach i życzeniach skierowanych do maturzystów Dyrektor szkoły Pan Sylwester Pałka podkreślił wkład rodziców w zorganizowanie balu
  i zaznaczył, iż to oni są gospodarzami „tej nocy”. Młodzieży podarował symboliczne kotyliony, mianując ich wodzirejami zabawy studniówkowej. W kotylionach zakodowany był QR-Code,
  z życzeniami studniówkowymi dla wszystkich maturzystów.

  Młodzież złożyła serdeczne podziękowania dla nauczycieli za ich trud wręczając kwiaty na ręce Pana Dyrektora, a ciepłe słowa podziękowania wraz z kwiatami powędrowały także do wychowawców klas maturalnych: Pani Aldony Szymachy – IV D, Pani Małgorzaty Praszkiewicz – IV G, Pani Ewy Marek – IV E, Pani Renaty Lasi – IV F, Pana Grzegorza Wacha – IV B.
  Bal Studniówkowy rozpoczęły dźwięki Poloneza. Układ taneczny, przygotowany przez Panią Jolantę Gluzicką perfekcyjnie wykonali przedstawiciele klas maturalnych.
  Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do stołów na uroczystą kolację, po której rozpoczęła się zabawa trwająca do białego rana.

  Galeria zdjęć
  ...powrót
  Do góry ...