Dziś jest: poniedziałek 3 sierpnia 2020 r. Jest to 216 dzień roku. Wschód: 04:59 Zachód: 20:24, Dzień liczy: 15 godz. i 25 min.

Wchodzisz z IP:
52.54.53.222
Licznik odwiedzin:
Osób online:2
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Tong Yuan Polonia
  2020-02-16 9:27
  Od 13 do 16 lutego 2020r. w Busku-Zdroju gościli przedstawiciele Europejskiej światowej organizacji tong yuan z Włoch, Maestro Stanislav Falanga i jego syn Maestro Fulvio Falanga. Głownymi inicjatorami takiego spotkania byli Andrzej Cupryjak Socha, Paweł Rogalski oraz Wioletta Pierzchała. Od godziny 9:30 do godziny 21 z małymi przerwami na posiłki odbywały się treningi prowadzone przez wybitnej klasy nauczycieli tradycyjnego Kung-Fu z Włoch.
  System tong bei quan jest uważany jako rdzeń systemu tang lang quan, jest to metoda która jeżeli zostanie opanowana daje niesamowite możliwości bojowe. 4 lata temu po raz pierwszy w Polsce a dokładnie w Warszawie gościł unikatowej sławy mistrz z Chin Guan Tieun z Shenyang, który gościł już 2 razy w Busku-Zdroju. Z jego inicjatywy, a zarazem lidera tong bei w Europie Maestro Stanislava Falanga oraz trenera tang lang quan Pawła Rogalskiego, a także trenera tang lang quan Andrzeja Cupryjaka Sochy oficjalnie powstała w Polsce organizacja tong yuan Polonia z siedzibą w Busku-Zdroju.
  Treningi odbywały się przez cały ten czas na Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Bardzo dziękujemy za wydatną pomoc dyrekcji szkoły oraz Panu Marco Fontana z Kielc, Piotrowi Kałat oraz jego cioci za pomoc w tłumaczeniu z języka włoskiego, języka chińskiego jak i języka angielskiego, bardzo precyzyjnych terminów z tradycyjnej medycyny Chińskiej. „Mam nadzieje, że będzie to znakomita alternatywa dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych prowadzenia aktywnego trybu życia i zachowania zdrowia przez długie lata, a jednocześnie sposób na życie”.

  Bardzo dziękuję za pomoc
  Andrzej Cupryjak Socha.  Galeria zdjęć
  ...powrót
  Do góry ...