Dziś jest: czwartek 26 listopada 2020 r. Jest to 331 dzień roku. Wschód: 07:14 Zachód: 15:32, Dzień liczy: 8 godz. i 18 min.

Wchodzisz z IP:
34.237.138.69
Licznik odwiedzin:
Osób online:2
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • „Nie tylko nauką uczeń żyje”
  2020-03-12 11:39
  W Buskim Samorządowym Centrum Kultury przez cały marzec będzie można obejrzeć prace plastyczne ucznia naszej szkoły - Patryka Misterkiewicza. Uczęszcza on do klasy IV d i w tym roku przystąpi do egzaminu dojrzałości. Mimo czekających go poważnych wyzwań edukacyjnych znajduje czas na rozwijanie swoich zainteresowań. Poprosiliśmy, aby opowiedział nam o swoich pozaszkolnych zainteresowaniach, okazuje się, że rysowanie nie jest jedyną jego pasją
  Patryk: Kocham sport i wszystko, co z nim związane. Najbardziej upodobałem sobie piłkę nożną. Regularne treningi są dla mnie odskocznią od codzienności.
  P: Kolejną moją ogromną pasją jest rysowanie. Odkąd pamiętam, sięgałem w domu po ołówki, kredki i szkicowałem. Gdy byłem chłopcem zaczynałem od odbijania różnych rysunków, lecz z czasem stwierdziłem, że mogę narysować to wszystko sam. Początki nie były łatwe. Nie wszystko wychodziło mi tak, jakbym sobie tego życzył. Jednak wiele prób i godzin spędzonych przed kartką zbliżały mnie do celów, które sobie wyznaczałem. Ciągle nie byłem do końca z siebie zadowolony i wymagałem oraz wciąż wymagam od siebie co raz więcej. Zacząłem przeglądać różne poradniki, które uczą jak można osiągnąć bardziej realistyczny efekt końcowy malowanych prac.


  • Czy wystawiałeś wcześniej swoje prace?

  P: Moje małe dzieła staram się regularnie zamieszczać na Instagramie. Nazwa konta to ,,mrdrawingpl”, zachęcam Was do odwiedzenia tej strony.

  • Skąd czerpiesz inspiracje do swoich prac?

  P: Czasami pomysły pochodzą z prac innych osób, do których lubię dodać własne poprawki
  i nowe elementy. Tworzę też prace pod wpływem emocji, jakie wywołały we mnie rzeczy, które doświadczyłem w danej chwili, np. pozytywne emocje związane z bohaterem jakiejś gry bądź filmu. Jeśli chodzi o tematykę to nie stawiam sobie ograniczeń, to co wymyślę staram się przenieść na biel kartki.


  • Jaką preferujesz technikę plastyczną?

  P: Moją ulubioną techniką jest wykonywanie prac kredkami. Mimo że jest to pracochłonne zajęcie i nad jednym rysunkiem schodzi nawet do kilkunastu godzin, to kiedy kończę odczuwam radość i spełnienie. Wciąż będę się starał polepszać swoje umiejętności stosując co raz to nowe elementy w swych pracach. Mam nadzieję, że moje obecne prace spodobają się Wam i pozwolą chociaż na chwilę przenieść się w mój świat i zapomnieć o troskach dnia codziennego:)

  Dziękujemy za rozmowę, życzymy powodzenia na maturze i dalszego rozwijania pasji.

  K. Bidziński

  Galeria zdjęć

  Opublikował: J. Jurczyk

  ...powrót
  Do góry ...