Dziś jest: poniedziałek 25 stycznia 2021 r. Jest to 25 dzień roku. Wschód: 07:23 Zachód: 16:12, Dzień liczy: 8 godz. i 49 min.

Wchodzisz z IP:
18.215.185.97
Licznik odwiedzin:
Osób online:2
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Warsztaty mechaniczne z wizytą w serwisie Intercar
  2014-05-16 21:34
  Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy

  W dniu 12.05.2014r. odbyło się wyjście uczniów naszej szkoły do serwisu Intercar w Busku Zdroju w celu zapoznania z montażem instalacji gazowych i zasadami funkcjonowania serwisu. Wycieczka odbyła się w ramach dodatkowych zajęć z warsztatów mechanicznych „Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza – szansą na sukces zawodowy” współfinansowanych przez Unię Europejską. W trakcie zwiedzania serwisu uczniowie zapoznali się z dokumentacją biura obsługi klienta, jego wyposażeniem, a także z montażem samochodowych instalacji gazowych LPG. Poznali również środowisko pracy pracownika biura obsługi klienta i zasady funkcjonowania sklepu motoryzacyjnego.
  Po zbiórce o godzinie 1115 grupa 10 uczniów klasy II B pod opieką profesora Grzegorza Wach udała się do w/w serwisu.
  Po wejściu do serwisu uczniowie zostali miło przywitani przez właścicieli serwisu Pana Franciszka i Roberta Krawczyk i rozpoczęli zwiedzanie serwisu od warsztatu w którym wykonywane są przeglądy serwisowe nowych samochodów będących na gwarancji. Mogli zaobserwować jak wygląda taki przegląd serwisowy i obsługa układu klimatyzacji, czyli sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji i napełnienie nowym czynnikiem R 134a. Dzięki uprzejmości pracownika serwisu mogli zobaczyć jak przebiega diagnostyka silnika samochodu przy użyciu testera GDS Hyundai i wykonane przy jego użyciu testy aktywne np. włączenie wentylatora chłodnicy, uruchomienie zaworu EGR.
  Później po opieką Pana Roberta Krawczyka przeszli do warsztatu gdzie montowane są instalacje gazowe do nowych i używanych samochodów. Mechanik bardzo dokładnie opowiedział w jaki sposób montuje się instalacje gazowe, na co trzeba zwrócić uwagę i jak dobrać listwy wtryskiwaczy gazu do danego typu silnika samochodu. Mogli porównać jak wygląda cała instalacja gazowa firmy BRC i STAG oraz jak przebiega programowanie sterownika gazu. Komunikuje się on ze sterownikiem silnika i sczytuje informacje dotyczące parametrów pracy silnika i zapisuje w swojej pamięci.
  Na samym końcu naszego zwiedzania przeszliśmy do salonu w którym mogliśmy zapoznać się z ofertą serwisu i usiąść za kierownicą nowego auta.
  Po zwiedzaniu pożegnaliśmy się z właścicielami i dostaliśmy „gadżety” w postaci markowych smyczy, opasek odblaskowych na rękę i prasę motoryzacyjną Hyundai.

  Grzegorz Wach


  Galeria zdjęć

  Opublikował: J. Jurczyk


  Dodatkowe umiejętności...
  ...powrót
  Do góry ...