Dziś jest: poniedziałek 25 stycznia 2021 r. Jest to 25 dzień roku. Wschód: 07:23 Zachód: 16:12, Dzień liczy: 8 godz. i 49 min.

Wchodzisz z IP:
18.215.185.97
Licznik odwiedzin:
Osób online:2
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Warsztaty mechaniczne w firmie Magtrans
  2014-11-25 17:52
  Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy
  W dniu 20.11.2014 roku uczniowie warsztatów mechanicznych pod opieką Grzegorza Wach udała się do jednej z największych firm transportowo – spedycyjnej w naszej okolicy. Wyjście zorganizowane zostało w ramach realizowanego przez Powiat Buski projektu "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy" programu POKL, współfinansowanego przez Unię Europejską.
  Uczniowie w trakcie zwiedzania zakładu zapoznali się z wyposażeniem stacji kontroli pojazdów oraz specyficznej pracy diagnosty o której opowiadał Pan Marek Pluta - pracownik z wieloletnim stażem. W trakcie wycieczki mogliśmy wykonać próbny przegląd okresowy samochodu na nowoczesnej linii diagnostycznej. Diagnosta dokładnie omawiał zasadę działania poszczególnych urządzeń i na co szczególnie należy zwrócić uwagę podczas takiego badania. Mogliśmy sprawdzić działanie amortyzatorów, luzy w układzie zawieszenia, skuteczność działania układu hamulcowego oraz ustawienie świateł. Dzięki takim badaniom i doświadczeniu diagnosty można stwierdzić czy taki pojazd nadaje się do dalszej i bezpiecznej eksploatacji w ruchu drogowym.
  Później przeszliśmy do sklepu z częściami motoryzacyjnymi do samochodów ciężarowych, gdzie mogliśmy zapoznać się z całym ofertą sprzedaży oraz zobaczyć jak wielkie są części zamienne do ciężarówek.
  Następnie jeden z pracowników firmy Magtrans oprowadził nas po hali napraw gdzie wykonywane są naprawy całego parku samochodowego firmy. Opowiadał jak trzeba logistycznie ułożyć plan napraw aby kierowca nie czekał zbyt długo na samochód. Mogliśmy również zobaczyć jak wygląda proces wymiany tarczy hamulcowej oraz proces diagnostyki ciągnika siodłowego przy użyciu testera firmy MAN. Na sam koniec planowanej wycieczki mogliśmy poczuć się jak kierowca zawodowy, siadając za sterami ciągnika siodłowego.
  Po pożegnaniu się z pracownikami i podziękowaniu za możliwość zwiedzania tak nowoczesnego zakładu pracy wróciliśmy do szkoły.

  G. Wach  Opublikował: J. Jurczyk


  Dodatkowe umiejętności...
  ...powrót
  Do góry ...