Dziś jest: środa 26 czerwca 2019 r. Jest to 177 dzień roku. Wschód: 04:13 Zachód: 21:03, Dzień liczy: 16 godz. i 50 min.

Wchodzisz z IP:
34.204.43.11
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

  Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Wizyta studyjna w Sewilli
  2018-11-20 17:53
  Sewilla, stolica i największe miasto Andaluzji, to jedno z najciekawszych miast całego Półwyspu Iberyjskiego. Jest jednym z najbardziej wypełnionych zabytkami miast Hiszpanii. To właśnie tam odbyliśmy wizytę przygotowawczą w związku z realizacją projektu „Zagraniczne praktyki zawodowe drogą do kariery” w ramach programu Erasmus+.
  Celem wizyty było odwiedzenie miejsc, w których realizowane będą praktyki zawodowe naszych uczniów kształcących się w zawodach technik informatyk, technik pojazdów samochodowych oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Wizytę rozpoczęliśmy od miejsca, w którym nasi uczniowie będą mieszkać. Jest to ośrodek, gdzie znajdują się pokoje mieszkalne oraz stołówka. Warunki są bardzo dobre, życzliwa obsługa oraz domowe jedzenie. Następnie odwiedziliśmy szkoły, w których uczniowie będą odbywać zajęcia zawodowe. W ramach praktyki uczniowie we wszystkich kierunkach będą wykonywać praktyczny projekt, a jego ukończenie warunkuje zaliczenie praktyki na odpowiedni stopień.
  W przypadku odnawialnych źródeł energii jest to wykonanie projektu domu wyposażonego w instalacje fotowoltaiczną oraz instalacje solarną, dzięki którym w domu ma być ciepła woda oraz energia elektryczna.
  W przypadku pojazdów samochodowych uczniowie zaprojektują oraz wykonają w poszczególnych etapach pojazd czterokołowy. Te etapy to projektowanie, cięcie elementów ramy pojazdu, spawanie elementów ramy i poszycia, złożenie układu jezdnego oraz malowanie całego pojazdu.
  Informatycy z kolei będą się zajmować projektowaniem i wykonaniem aplikacji na urządzenia mobilne w oparciu o system operacyjny Android.

  Oprócz praktyk zawodowych nasi uczniowie będą realizować program kulturowy w ramach którego m. in. będą uczyć się języka hiszpańskiego. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż będą mieszkać w mieście tak bardzo zmieniającym się kulturowo na przestrzeni wieków. Kultura rzymska, kultura arabska, wpływy francuskie zasoby państw kolonialnych ameryki łacińskiej są widoczne na każdym miejscu w starej architekturze, ale również np. w ogrodach z egzotyczną roślinnością.
  W wolnych chwilach mogą więc zobaczyć te „skarby kultury”, zapewne pozostawi to ślad we wspomnieniach na długie, długie lata.
  Mieliśmy okazję zobaczyć tych kilka niesamowitych miejsc, co na miarę naszych możliwości, zarejestrowaliśmy w pamięci cyfrowej i prezentujemy jako źródło inspiracji i zachęty do udziału w projekcie.

  S. Pałka

  Fotorelacja:
  Galeria zdjęć
  ...powrót
  Do góry ...