Inauguracja roku szkolnego 2020/2021
Opublikowane przez Milena Bilewska w dniu 2020 09 01

Dnia 01.09.2020 r. we wtorek uczniowie naszej szkoły zainaugurowali nowy rok szkolny 2020/2021. Rozpoczął się on bez tradycyjnej i uroczystej akademii, tak jak to miało miejsce w poprzednich latach. Forma rozpoczęcia nowego roku szkolnego wymuszona była okolicznościami związanymi z pandemią koronawirusa. Uczniowie starszych klas przybyli o różnych godzinach na spotkania w klasach ze swoimi wychowawcami, natomiast uczniowie klas pierwszych spotkali się na sali gimnastycznej z Dyrektorem Szkoły p. Sylwestrem Pałką, gdzie poznali swoich wychowawców i wraz z nimi udali się na spotkania organizacyjne w klasach.

Dyrektor szkoły p. Sylwester Pałka życzy wszystkim nauczycielom i uczniom, a zwłaszcza uczniom klas pierwszych rozpoczynającym naukę w naszej szkole spokojnego, bezpiecznego i pełnego sukcesów roku szkolnego 2020/2021.

Dyrekcja ZST-I