Pożegnanie klas maturalnych
Opublikowane przez Ewa Cieplińska w dniu 2021 04 30

Piątek 30 kwietnia to ostatni dzień roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów klas maturalnych. Dzisiaj więc na sali gimnastycznej pożegnaliśmy w naszej szkole uczniów klas czwartych Technikum.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w całym kraju, uczniowie odebrali dziś świadectwa bez tradycyjnej akademii. Taka forma pożegnania wymuszona była okolicznościami związanymi z pandemią koronawirusa i zasadami rekomendowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Uczniowie przybyli o różnych godzinach na spotkania ze swoimi wychowawcami, które przeprowadzone były z zachowaniem wszelkich reguł dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego.

Dyrektor Szkoły Pan Sylwester Pałka pogratulował wszystkim maturzystom odniesionych sukcesów podczas edukacji w szkole oraz życzył powodzenia na egzaminach maturalnych. Następnie wychowawcy klas na swoich spotkaniach wręczyli nagrody książkowe dla najlepszych uczniów, statuetki za najlepsze osiągnięcia sportowe oraz dyplomy za udział w różnych akcjach organizowanych na terenie szkoły.