Uczniowie ZSTI w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”
Opublikowane przez Janusz Jurczyk w dniu 2021 10 28

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego  „Po polsku o historii”. Zgodnie z decyzją Świętokrzyskiej Komisji Konkursu, aby móc przystąpić do tego etapu należało uzyskać ponad  80 punktów. Udało się to czterem naszym uczniom – Kaprowi Zielińskiemu, Maksymilianowi Szczubiałowi, Kacprowi Lenartowiczowi oraz Adamowi Koładzińskiemu. Niestety ze względu na kwarantannę do konkursu nie mógł przystąpić Kacper Lenartowicz.
Eliminacje wojewódzkie odbyły się we wtorek 26 października 2021 w budynku Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Stanisława Kostki w Kielcach. Nasi uczestnicy zapewniają, że poszło im znakomicie. Serdecznie im gratulujemy i trzymamy kciuki za awans do eliminacji ogólnopolskich.