Dni Otwarte ZST-I
Opublikowane przez Administrator w dniu 2022 04 13

W dniach 11-13 kwietnia 2022 roku odbywały się w naszej szkole oraz warsztatach szkolnych Dni Otwarte Szkoły. Podczas tych dni uczniowie oraz ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, w tym również z kierunkami kształcenia, terminami i zasadami rekrutacji, a także niezbędnymi informacjami, które ułatwią im podjęcie decyzji o wyborze dalszej drogi kształcenia. Młodzież naszej szkoły na sali gimnastycznej przygotowała stoiska prezentujące poszczególne kierunki. Ósmoklasiści zainteresowani kontynuacją edukacji w naszej szkole licznie przybyli, by zapoznać się kierunkami kształcenia.

Mieliśmy przyjemność gościć uczniów i nauczycieli:

Ponadto przyszli uczniowie szkół ponadpodstawowych mieli okazję zapoznać się nie tylko z oficjalnymi informacjami na temat naszej szkoły, ale również porozmawiać z obecnymi uczniami i nauczycielami. W rozmowach z naszymi uczniami dowiadywali się o pozalekcyjnej działalności szkoły: zajęciach pozalekcyjnych, sekcjach sportowych, działaniach w projektach unijnych czy możliwościach rozwijania swoich pasji i uzdolnień. Uczniowie klasy gastronomicznej przygotowali słodki poczęstunek dla ósmoklasistów, prezentując swoje umiejętności przygotowywania ciast, deserów i przekąsek. Następnie uczniowie klas ósmych wraz z opiekunami udali się na zwiedzanie szkoły i warsztatów szkolnych, gdzie mogli zobaczyć pracownie i ich specjalistyczne wyposażenie oraz niektóre pomoce dydaktyczne wykorzystywane na zajęciach lekcyjnych.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i opiekunom dziękujemy za odwiedziny!