256 dzień roku – Dzień programisty w ZST-I
Opublikowane przez Administrator w dniu 2022 09 13

Dzisiaj jest 256 dzień roku kalendarzowego – na świecie w tym dniu obchodzony jest Dzień Programisty. W naszej szkole w dniu dzisiejszym odbył się konkurs informatyczny dla uczniów klas pierwszych.  Limit miejsc (15) niestety ograniczył możliwość udziału większej ilości osób – obiecujemy się poprawić w Dniu Informatyka 🙂

Konkurs został przeprowadzony na naszej szkolnej platformie Moodle. Składał się z 30 pytań zamkniętych. Najlepszy wynik uzyskał uczeń klasy Kacper Banasik z klasy 1n. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę niespodziankę w postaci pendrive.

Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców ZST-I.

Dziękujemy.

Z okazji tego święta wszystkim naszym nauczycielom informatyki życzymy udanych programów, optymalnych algorytmów i przede wszystkim dziesięć do potęgi drugiej lat życia.