Wycieczka na targi Motor Show
Opublikowane przez Grzegorz Wach w dniu 2023 04 03

W dniu 31.03.2023r. odbyła się wycieczka do Poznania na największe targi motoryzacyjne w Polsce. W wycieczce wzięło udział 50 fanów motoryzacji z następujących klas: 2p, 3p, 4b, 4p. Opiekunami byli nauczyciele przedmiotów zawodowych Grzegorz Wach oraz Jarosław Pastenak.

Do Poznania wyjechaliśmy o godzinie 1.00 by dotrzeć w godzinach porannych do celu naszej wyprawy.

Po wejściu na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich usłyszeliśmy dźwięk silników… to były pokazy driftu :). W halach targowych można było zapoznać się z najnowszymi modelami samochodów, motocykli, kładów oferowanych przez największych producentów w Europie. Przeważały samochody elektryczne oraz hybrydowe. Mogliśmy się spotkać z  gwiazdami stacji TVN Turbo  oraz z znanymi w branży motoryzacyjnej Videoblogerami.  W strefie super Super Cars zobaczyliśmy wiele luksusowych samochodów m.in.: Mercedes AMG, Bentley, Range Rover, Jaguar, Ferrari czy McLaren.

Po kilku godzinach obcowania z motoryzacją udaliśmy się na spacer uliczkami Poznania pod opieką Pani przewodnik.  Zwiedziliśmy stary rynek,  bazylikę pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, koziołki poznańskie.

Pomimo całodziennego spacerowania, naładowani pozytywną energią z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do Buska- Zdroju.