Uczniowie ZSTI w Sewilli!
Opublikowane przez Agnieszka Boduszek w dniu 2024 06 06

Z radością informujemy, że kolejna grupa uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych z kierunków technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz technik pojazdów samochodowych rozpoczęła swoje praktyki w Sewilli w ramach projektu pn. „Zagraniczne praktyki – drogą do kariery 3”. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej  w ramach programu Erasmus+.

Przez dwa tygodnie nasi uczniowie będą doskonalić swoje umiejętności zawodowe, pracując w hiszpańskich firmach i instytucjach. To doskonała okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku oraz poznać najnowsze technologie i metody stosowane w branży energetycznej i mechanicznej.

Ale to nie wszystko! Uczniowie będą mieli również szansę na naukę języka hiszpańskiego oraz głębsze poznanie bogatej kultury tego kraju.

Projekt Erasmus+ to nie tylko edukacja, ale również rozwój osobisty i kulturowy. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wrócą pełni inspiracji, nowych pomysłów i umiejętności, które wykorzystają w dalszej nauce i przyszłej karierze zawodowej.

Życzymy im powodzenia i trzymamy kciuki za udane praktyki!