Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
Opublikowane przez Administrator w dniu 2024 04 26

W dniu 26 kwietnia 2024 r. pożegnaliśmy w naszej szkole uczniów klas 5 Technikum. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10:00 na boisku szkolnym.

Na spotkanie przybyli goście: Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej – Pani Renata Krzemień oraz Wiceprzewodniczący Rady Rodziców – Pan Krzysztof Kobos. Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego głos zabrał Pan Sylwester Pałka Dyrektor Szkoły. Pogratulował wszystkim maturzystom odniesionych sukcesów podczas edukacji w szkole oraz życzył powodzenia na egzaminach maturalnych.

Następnie głos zabrała pani Renata Krzemień. Przekazała maturzystom życzenia od Starosty Buskiego – pana Jerzego Kolarza wręczając jednocześnie nagrody książkowe najlepszym uczniom klas maturalnych. Nagrodzeni zostali: Wyraz Wiktoria i Matusik Zuzanna – uczennice klasy 5n oraz Lenartowicz Kacper – uczeń klasy 5m.

W dalszej części głos zabrali: pan Krzysztof Kobos – Wiceprzewodniczący Rady Rodziców, który skierował słowa podziękowania pod adresem nauczycieli a maturzystom życzył powodzenia i tradycyjnego połamania długopisów oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego: Julia Szałabska, która również życzyła swoim koleżankom i kolegom powodzenia na maturze.

W imieniu odchodzących uczniów głos zabrali: Bartosz Kumor i Jakub Chmielewski, którzy podziękowali Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za miłe lata spędzone w szkole, za trud włożony w wychowanie, a kolegom i koleżankom życzyli powodzenia na maturze.

Następnie zostały wręczone nagrody książkowe dla najlepszych uczniów, statuetki za najlepsze osiągnięcia sportowe oraz dyplomy za udział w różnych akcjach organizowanych na terenie szkoły. Po wręczeniu nagród, uczniowie klas maturalnych udali się do sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa ukończenia szkoły.