ZSTI i WOŚP – wspólna gra dla dobrej sprawy!
Opublikowane przez Janusz Jurczyk w dniu 2024 01 29

Nie mogło być inaczej. Nasza szkoła przyłączyła się do wspaniałej inicjatywy jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przez kilka dni zbieraliśmy pieniądze do naszej puszki.

Atmosfera w szkole była niesamowita- uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZSTI razem zaangażowali się w ten szczytny cel.

Zgodnie z celem tegorocznej zbiórki „Płuca po pandemii” środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu „do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych”.

Dzięki zaangażowaniu społeczności ZSTI udało nam się zapełnić naszą puszkę, cała kwota już trafiła do sztabu WOŚP, by wszystko zagrało Ok.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji, ofiarując datki do naszej puszki. Wasza hojność sprawiła, że staliśmy się częścią tej ogromnej fali dobroczynności, którą każdego roku generuje WOŚP.

Dumni jesteśmy z naszej społeczności, która potrafi jednoczyć się dla wspólnego dobra. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie w akcję WOŚP przyniesie konkretne korzyści dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Dziękujemy za wspólną grę i dobre serca!