Dziś jest: niedziela 18 listopada 2018 r. Jest to 322 dzień roku. Wschód: 07:00 Zachód: 15:41, Dzień liczy: 8 godz. i 41 min.

Wchodzisz z IP:
54.163.20.57
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • XIII Konkurs Informatyczny "Bóbr"
  2018-11-13 19:35
  Czytano: 142 razy.
  W dniu 13 listopada 2018r., punktualnie o godzinie 12:00, piętnastu uczniów technikum informatycznego wzięło udział w XIII Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr 2018". Ci, którzy brali udział w konkursie po raz kolejny, ocenili zadania jako trudniejsze niż w poprzednich latach. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z tego typu zadaniami.

  Czytamy „Przedwiośnie” w rocznicę odzyskania niepodległości
  2018-11-13 17:49
  Czytano: 150 razy.
  Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nietypowej lekcji, która znakomicie wpisała się w ten niezwykły czas - jakim są obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
  W tym szczególnym roku Polacy w różny sposób manifestują swój patriotyzm. Niewątpliwie jednym z nich jest poznawanie polskiej literatury zwłaszcza tej poruszającej ważne narodowe problemy. W działania te wpisuje się akcja Narodowego Czytania, która organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. W tym roku do wspólnego czytania wybrano „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Wybór ten wydaje się w pełni uzasadniony.

  100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę, Ślubowanie klas pierwszych
  2018-11-10 18:27
  Czytano: 231 razy.
  Dnia 9 listopada 2018 r. w naszej szkole o godz. 16:00 odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.
  Uroczystość rozpoczęła się przed budynkiem szkoły, gdzie Grupa Rekonstrukcji Historycznej Pułk Żuawów Śmierci, reprezentowana przez młodzież naszej szkoły oraz przedstawicieli Grona Pedagogicznego, oddała salwę honorową. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli na salę gimnastyczną i rozpoczęła się część oficjalna.

  REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ W NASZEJ SZKOLE
  2018-11-09 12:40
  Czytano: 462 razy.
  W dniu 09.11.2018 r. nasza szkoła dołączyła do akcji "Rekord dla Niepodległej" ogłoszonej wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej.

  Wycieczka w nagrodę
  2018-11-02 12:51
  Czytano: 215 razy.
  Uczniowie klasy 3f spędzili niezapomniany dzień w Edukacyjnym Centrum Nauki w Kielcach. Wszystko to dzięki Pawłowi Satorze, który zdobył nagrodę dla całej klasy w konkursie „Zaprojektuj Niepodległość”. Jego zwycięski projekt sprawił, że wszyscy mogli wziąć udział w warsztatach edukacyjnych „Polscy Patrioci i ich wynalazki”. Na miejscu uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach, podczas których poznali sylwetki polskich wynalazców. W wędrówce w czasie towarzyszył im robot Photon, zaprojektowany przez studentów Politechniki Białostockiej.

  „Zaprojektował Niepodległość” na szóstkę!
  2018-10-26 12:40
  Czytano: 202 razy.
  Uczeń naszej szkoły Paweł Satora zajął pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Wojewodę Świętokrzyskiego w ramach projektu „Niepodległa Tech – wczoraj, dziś i jutro”. Jego zadanie polegało na wykonaniu plakatu pod hasłem „Zaprojektuj Niepodległość”. Konkurs zorganizowany został z okazji uczczenia 100 - rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Celem przedsięwzięcia było ukazanie patriotycznych postaw, wzmacnianie poczucia wspólnoty obywatelskiej, a także pielęgnowanie narodowej tradycji i kultury.

  Festiwal Nauki – Busko 2018
  2018-10-25 14:13
  Czytano: 311 razy.
  W dniach 23-25 października 2018 r. po raz kolejny zorganizowany został w murach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach, Filia w Busku-Zdroju - Festiwal Nauki. Temat przewodni tegorocznego Festiwalu brzmiał: „WAŻNE TEMATY I POSTACIE POLSKIEJ NAUKI W OSTATNICH STU LATACH”.

  XIII Konkurs Informatyczny "Bóbr" - Zaproszenie do udziału
  2018-10-22 20:25
  Czytano: 219 razy.
  Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się informatyką do udziału w XIII Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr 2018/2019".
  Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów.
  Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie prosimy o kontakt z p. J. Jurczykiem lub p. R. Kurkiem.
  Rejestracja do konkursu od 22 października 2018 od godz. 7:00.
  Konkurs odbędzie się 13 listopada 2018 w godzinach 12.00-13.00
  Więcej o samym konkursie na stronie organizatora www.bobr.edu.pl

  Stypendium dojazdowe
  2018-10-17 12:37
  Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku - Zdroju ogłasza dodatkowy (ostateczny) nabór wniosków o przyznanie stypendium szkolnych na rok szkolny 2018/2019:
  - stypendium socjalne na pokrycie wydatków związanych z kosztami pobierania nauki poza miejscem zamieszkania.
  Stypendium socjalne przyznawane będzie w oparciu o Regulamin udzielania stypendium socjalnego dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Buski z dnia 31 marca 2011 roku (Regulamin dostępny na stronie Szkoły).
  Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w Sekretariacie Szkoły do 25.10.2018 r.
  Druki wniosku wraz z załącznikami można pobrać ze strony szkoły, strony Powiatu lub
  w sekretariacie szkolnym.
  Wnioski wraz z załącznikami powinny być wypełnione kompletnie.

  Nowe warsztaty na Dzień Nauczyciela
  2018-10-16 12:58
  Czytano: 475 razy.
  „Dzisiaj należy wiedzieć co trzeba poznać jutro, by radzić sobie pojutrze” - takie motto przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej w ZSTI. Ten dzień miał niezwykły charakter. Wszystko to za sprawą otwarcia wyremontowanych, nowocześnie wyposażonych warsztatów szkolnych. Dzięki doskonałej bazie dydaktycznej jaką posiada szkoła możliwe jest kształcenie młodych ludzi na jak najwyższym poziomie, tak aby mogli bez trudu odnaleźć się na współczesnym rynku pracy.
  Uroczystość uświetnili licznie przybyli goście, wśród nich znaleźli się - radni Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, przedstawiciele Zarządu i Rady Powiatu, przedstawiciele Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty, władze Gminy Busko - Zdrój, dyrektorzy placówek oświatowych oraz reprezentanci Przedsiębiorstwa Budowlanego Perfekt.
  Wszystkich zebranych powitał pan dyrektor Sylwester Pałka, który wyraził swą wdzięczność, tym którzy przyczynili się do realizacji tak dużego przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania skierował pod adresem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego - Adama Jarubasa, Starosty Buskiego – Jerzego Kolarza, Radnego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego - Mieczysława Sasa oraz pani Anny Barteli – Prezes Zarządu Firmy Budowlanej Perfekta. Do podziękowań dołączyła się również przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Guzik.

  Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej
  2018-10-12 19:12
  Czytano: 577 razy.
  W dniu 12 października 2018 w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej najbardziej zasłużeni nauczyciele i pracownicy oświaty naszego regionu odebrali odznaczenia państwowe. Wśród docenionych znalazło się siedmioro pracowników Naszej Szkoły. Osoby wyróżnione to: Pan Adam Godula z-ca dyrektora ZST-I - odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Medalami za Długoletnią Służbę panie Anna Dryja, Małgorzata Praszkiewicz, Irena Sobieraj, Urszula Szczepanowska i panowie Jarosław Pasternak Janusz Jurczyk.

  Spotkanie naszych uczniów z historią Polski na planie filmowym w Łodzi
  2018-10-10 13:11
  Czytano: 611 razy.
  30 września 2018r. uczniowie naszej szkoły w liczbie 45-ciu z klas 2E, 2F, 2B, 3B oraz 4B wzięli udział jako statyści na planie filmowym w Łodzi w Okolicach Łódzkiej Szkoły Filmowej. Udział wzieło również 2-ch uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki z Buska-Zdroju oraz 2-ch uczniów z Liceum Ogólnokształcącego z Pińczowa. Wyjazd na plan filmowy, który opowiada o młodości Marszałka Józefa Piłsudskiego na zaproszenie Grupy Rekonstrukcji Historycznej WOLF Reenactment Association zorganizował profesor Jarosław Pasternak, który jest członkiem w/w grupy od lat 9-ciu. Uczniowie w strojach Strzelców 1 Brygady Józefa Piłsudskiego odtwarzali historyczną scenę wjazdu Marszałka Józefa Piłsudskiego do Kielc w 1918r. Aby dotrzeć na godzinę 7-mą na ulicę Łąkową 11 w Łodzi do atelier filmowego, gdzie wszyscy zostali umundurowani w mundury z firmy Hero Collection z Łodzi uczniowie musieli wyjechać autokarem o godzinie 3-ciej rano z Buska,. Oczywiście wszyscy w atelier zostali regulaminowo przystrzyżeni a co niektórzy nawet ogoleni maszynką lub tradycyjnie brzytwą według własnego uznania.

   Wyswietlono: 0 do 12 wiadomosci z  873     wiecej >>
  Do góry ...