Dziś jest: wtorek 23 kwietnia 2019 r. Jest to 113 dzień roku. Wschód: 05:19 Zachód: 19:49, Dzień liczy: 14 godz. i 30 min.

Wchodzisz z IP:
54.82.119.116
Licznik odwiedzin:
Osób online:2
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris

fb
 • Ochrona Danych Osobowych
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Spotkanie naszych uczniów z historią Polski na planie filmowym w Łodzi
  2018-10-10 13:11
  30 września 2018r. uczniowie naszej szkoły w liczbie 45-ciu z klas 2E, 2F, 2B, 3B oraz 4B wzięli udział jako statyści na planie filmowym w Łodzi w Okolicach Łódzkiej Szkoły Filmowej. Udział wzieło również 2-ch uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki z Buska-Zdroju oraz 2-ch uczniów z Liceum Ogólnokształcącego z Pińczowa. Wyjazd na plan filmowy, który opowiada o młodości Marszałka Józefa Piłsudskiego na zaproszenie Grupy Rekonstrukcji Historycznej WOLF Reenactment Association zorganizował profesor Jarosław Pasternak, który jest członkiem w/w grupy od lat 9-ciu. Uczniowie w strojach Strzelców 1 Brygady Józefa Piłsudskiego odtwarzali historyczną scenę wjazdu Marszałka Józefa Piłsudskiego do Kielc w 1918r. Aby dotrzeć na godzinę 7-mą na ulicę Łąkową 11 w Łodzi do atelier filmowego, gdzie wszyscy zostali umundurowani w mundury z firmy Hero Collection z Łodzi uczniowie musieli wyjechać autokarem o godzinie 3-ciej rano z Buska,. Oczywiście wszyscy w atelier zostali regulaminowo przystrzyżeni a co niektórzy nawet ogoleni maszynką lub tradycyjnie brzytwą według własnego uznania.
  Najbardziej poświęcił się uczeń klasy 2B Szczepan Milewicz, którego długie czarne włosy za jego zgodą panie z charakteryzatorni przeznaczyły po obcięciu na zrobienie peruki – jednym zdaniem czegoż to nasi uczniowie nie zrobią dla Naszej Ojczyzny, to się nazywa poświęcenie dla roli filmowej. Po krótkim śniadaniu odbyła się skrócona musztra przeprowadzona przez profesora Jarosława Pasternaka na placu przed atelier po której autokarem udaliśmy się na plan filmowy obok Łódzkiej Szkoły Filmowej. Tam oczekiwaliśmy na obiad a następnie około 13.00 udaliśmy się na miejsce właściwego planu filmowego. Właśnie tam w kolumnie około 200 legionistów wraz z Marszałkiem Piłsudskim w którego rolę wcielił się aktor Borys Szyc po brukowanej ulicy „wkraczaliśmy do Kielc” na tle zabytkowych kamienic.
  Ponieważ między innymi rekonstruktorami i statystami nasi uczniowie są zdyscyplinowani to zdjęcia skończyły się o 16.30 a nie jak planowano o 17.30.
  Po zakończeniu zdjęć powróciliśmy do atelier, aby zdać broń i mundury oraz się posilić co przy tak dużej ilości statystów trwało około 2-ch godzin. Jak przystało na statystów każdy z uczniów po potrąceniu kosztów przejazdu autokarem otrzymał wynagrodzenie, a ile o tym dżentelmeni nie powinni mówić. Wszyscy byli zadowoleni i potraktowali całą sytuację ze statystowaniem jako fajną przygodę i w takich nastrojach wrócili o 23.00 do Buska.
  Z tego co przekazał profesor Jarosław Pasternak panowie Grzegorz Sala i Jacek Haber, którzy organizowali i zatrudniali statystów do filmu byli na tyle zadowoleni, że wyrazili chęć ponownego zaangażowania uczniów naszej szkoły w następnej produkcji historycznej ale już po nowym roku. Należy wspomnieć, że od 28-30 sierpnia w Krakowie 6-ciu naszych uczniów pod opieką profesora Jarosława Pasternaka brało udział również na planie filmowym w wyżej wymienionym filmie. No cóż jak to mówi profesor Jarosław Pasternak „do zobaczenia na planie” i w ten nietypowy sposób uczniowie naszej szkoły uczcili 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę Naszą Ojczyznę.

  J. Pasternak


  Fotorelacja:
  Galeria zdjęć

  ...powrót
  Do góry ...