Zawody sportowe w ZST-I
Opublikowane przez Administrator w dniu 2023 06 05

Na początku czerwca na hali sportowej PMOS w Busku-Zdroju odbyły się zawody z okazji Dnia Dziecka dla uczniów naszej szkoły.

W „Mistrzostwach Szkoły w Piłce Nożnej” uczestniczyło 12 klas. Pierwsze miejsce zajęła klasa IVM, drugie miejsce przypadło klasie IVT, a trzecie miejsce zajęła klasa IVP.

Najlepszym zawodnikiem został Michał Bogacki z klasy 4M, a królem strzelców Szymon Swat z klasy 4M. Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza otrzymał Dawid Wanat z klasy 4T.

W „Mistrzostwach w wyciskaniu sztangi leżąc” wzięło udział 15 osób z naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajął Wiktor Majcherczak z klasy 2N, drugie miejsce przypadło Dawidowi Cieśle z klasy 3T, a trzecie miejsce zdobył Kacper Siemianowski z klasy 1P.

Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom za ich zaangażowanie i pomoc w organizacji zawodów. Wasza praca i wsparcie odegrały kluczową rolę w sukcesie tego wydarzenia.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom zawodów! Mamy nadzieję, że na długo pozostaną w Waszej pamięci!